Давайте знайомитись

July 7, 2017 0 Comments

Привіт всім це мій 1-й пост на українській мові, трохи нервую але почнем зі знайомства.

Як мене звати і звідки я? Звати мене Василина я з міста Ужгорода.
Коли я приїхала в Америку та з ким? В Америку приїхали я в 16 років з моїм двоюрідним братом.
Як я приїхала в Америку? Я і мій брат обоє дістали туристичну візу. Якщо чесно то досі не віриться що нам відкрили візу в 16 років. У нас було запрошення від нашої тітки на двоє людей тобто або пропускають обох або нікого.
Чи знала я англійську коли приїхала? Абсолютно ні у мене стільки багато смішних історій про те як я неправильно вимовляла слова і взагалі говорила не те що потрібно тому що англійська в мене була 0-а. Сміх сміхом але Українська мова була 1-а мова яку я вивчила в Америці😂🙈 Багато хто цього не зрозуміє але я з Закарпаття як ви знаєте суржик у нас там великий, Але наскільки в Америці закарпатців практично нема, а на той час нас було взагалі троє не враховуючи моїх тіток, тому спілкувалася суто чистою українською мовою з моїми друзями зі Львова, Тернополя, та Івано-Франківська. Моєю 2-ю мовою в Америці стала польська мова. Чому саме польська а тому що поляків в Чикаго в 2005р. було більше ніж в столиці Польщі Варшаві. Ну і на кінець моєю 3-ю мовою стала англійська мова.
Чи вчилася в американський школі? Абсолютно так, я з братом ходили в  велику школу ( High-school ) рік з половиною. Потім ми пішли до коледжу і потім до університету.
Відколи я живу сама? Буквально десь за 10 місяців після нашого приїзду в Америку я і мій брат переїхали жити разом. Цю тему я залишу на потім наскільки це не найсвітліші моменти в моєму житті. Приходилось працювати дуже багато і добиратись пішком до школи і на роботу серед ночі зимою і тоді не було ще GPS. Так що як розумієте молодих і дурних років у мене сильно не було.
Коли я купила 1-у машину? Моя 1-а машина була дочь і купила я її на свої 18 років.
З скількох років я працюю? Працюю я з 16 років. Буквально за 3 місяці як ми приїхали в Америку я і мій брат почали працювати в Банкетному холі офіціантами.
Це трошки інформації про мене давайте мені знати що вас цікавить😊 Планую написати 2-й блог на наступний тиждень👌

Vasylyna

LEAVE A COMMENT

RELATED POST